Έκκληση απευθύνουν οι γαλλικές αρχές για την ταυτοποίηση ενός προσώπου που λένε πως ήταν ο τρίτος καμικάζι ο οποίος πέθανε στο Σταντ ντε Φρανς.
Η ταυτότητά του παραμένει άγνωστη, αλλά η αστυνομία πιστεύει ότι ήταν εγγεγραμμένος ως πρόσφυγας στο ελληνικό νησί της Λέρου, στις 3 Οκτωβρίου, μαζί με έναν ακόμα βομβιστή ο οποίος δεν έχει επίσης ταυτοποιηθεί.
Σύμφωνα με πηγή των ερευνών, κατά την καταγραφή του στην Ελλάδα μεταξύ των υπολοίπων προσφύγων και μεταναστών, ο άνδρας τον οποίο αφορά η νέα έκκληση της γαλλικής αστυνομίας, είχε παρουσιαθεί με συριακό διαβατήριο και με το όνομα Μοχάμαντ αλ-Μαχμόντ.
Αυτός και ο άλλος καμικάζι, ο οποίος ανατινάχθηκε στην πύλη D κατά τη διάρκεια του φιλικού ποδοσφαιρικού αγώνα Γαλλίας-Γερμανίας, στη συνέχεια πήραν μαζί το πλοίο με προορισμό το λιμάνι του Πειραιά φέτος στις 8 Οκτωβρίου.
Ακολουθώντας τον δρόμο των προσφύγων, σύμφωνα με τις εκτιμήσεις της γαλλικής αστυνομίας πέρασαν από Σερβία.