Μία φωτογραφία που αξίζει όσο χίλιες λέξεις. Στην συγκεκριμένη φωτογραφία απεικονίζεται ο Αμερικανός πρέσβης στην Αθήνα Ντάνιελ Μπένετ Σμιθ που σερβίρει φαγητό στη ΜΚΟ Κλίμακα. Αφήνουμε τα σχόλια σε εσάς να διαβάσετε τη συγκεκριμένη ενέργεια. Είναι μια προσωπική ευαισθησία ενός ισχυρού άνδρα ή πρόκειται για την υποκρισία της εξουσίας;
29/11/2011, 08:41
Αμερικανός πρέσβης σερβίρει φαγητό… σε αστέγους
Μία φωτογραφία που αξίζει όσο χίλιες λέξεις. Στην συγκεκριμένη φωτογραφία απεικονίζεται ο Αμερικανός πρέσβης στην Αθήνα Ντάνιελ Μπένετ Σμιθ που…