Στην παρθενική εκπομπή του GarageBOOKS ο Μανώλης Ανδριωτάκης μιλάει για 3 βιβλία που αφορούν τον Steve Jobs, τον συνιδρυτή της Apple που πέθανε πρόσφατα. Μιλάει για την επίσημη βιογραφία του Walter Isaacson απ’ τις εκδόσεις Ψυχογιός, για το iCon των Σάιμον και Γιανγκ απ’ τις εκδόσεις Ωκεανίδα, και το Εγώ, ο Steve Jobs των εκδόσεων Πατάκη.
Μάθετε κι άλλα για το εγχείρημα του Μανώλη Ανδριωτάκη εδώ
11/11/2011, 10:47
Μιλώντας για βιβλία… σε ένα γκαράζ
Στην παρθενική εκπομπή του GarageBOOKS ο Μανώλης Ανδριωτάκης μιλάει για 3 βιβλία που αφορούν τον Steve Jobs, τον συνιδρυτή της…