Μετά από πολυήμερη παρακολούθηση και συντονισμένες ενέργειες των Ελληνικών Αρχών Δίωξης Ναρκωτικών και των αντιστοίχων της ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ και Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ, εξαρθρώθηκε διεθνής εγκληματική οργάνωση η οποία εισήγαγε στην ΕΛΛΑΔΑ μεγάλες ποσότητες κάνναβης από την ΑΛΒΑΝΙΑ τις οποίες στη συνέχεια με αυτοκίνητα φορτηγά – ψυγεία μετέφερε στην Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ και στην ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Διαβάστε εδώ το σχετικό άρθρο της Πανδώρας
23/11/2011, 14:39
Φωτογραφίες από την επιχείρηση με τα ναρκωτικά
Μετά από πολυήμερη παρακολούθηση και συντονισμένες ενέργειες των Ελληνικών Αρχών Δίωξης Ναρκωτικών και των αντιστοίχων της ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ και Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ,…