Νέα επεισόδια σημειώθηκαν το βράδυ του Σαββάτου στον Άγιο Παντελεήμονα. Άγνωστοι προκάλεσαν ζημιές σε εισόδους πολυκατοικιών και καταστήματα, με αποτέλεσμα να παρέμβει διμοιρία των ΜΑΤ. Κάτοικοι της περιοχής συγκεντρώθηκαν το απόγευμα στην οδό Αγίου Μελετίου, για να διαμαρτυρηθούν για την αυξημένη εγκληματικότητα. Σε μικρή απόσταση, στην οδό Λεμεσού, είχαν συγκεντρωθεί αντιεξουσιαστές. Τα τελευταία 24ωρα η κατάσταση είναι έκρυθμη μετά από μπαράζ επιθέσεων μεταναστών σε κατοίκους της περιοχής και Ελλήνων εναντίον μεταναστών.
04/11/2012, 12:04
Νέα επεισόδια στον Άγιο Παντελεήμονα
Νέα επεισόδια σημειώθηκαν το βράδυ του Σαββάτου στον Άγιο Παντελεήμονα. Άγνωστοι προκάλεσαν ζημιές σε εισόδους πολυκατοικιών και καταστήματα, με αποτέλεσμα…