Η πρωτότυπη ανακοίνωση των «πράσινων» αναφέρει σε οπαδικό τόνο, αναπαράγοντας το σύνθημα των οπαδών του «τριφυλλιού» ότι «η ΚΑΕ Παναθηναϊκός Superfoods βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι… “Γκιστ-Γκιστ-Γκιστ-Γκιστ-Γκιστ”, για τα επόμενα δύο χρόνια»!
05/07/2017, 14:12
"Έδεσε" Γκιστ ο Παναθηναϊκός και το ανακοίνωσε με τον πιο πρωτότυπο τρόπο
Την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Τζέιμς Γκιστ για δύο ακόμη χρόνια ανακοίνωσε ο Παναθηναϊκός.
![Φωτογραφία για: "Έδεσε" Γκιστ ο Παναθηναϊκός και το ανακοίνωσε με τον πιο πρωτότυπο τρόπο 1 595cf3f51dc524da1e8b45fa](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2017/07/595cf3f51dc524da1e8b45fa.jpg)