H Λιάνα Κανέλλη βρέθηκε το πρωί της Τρίτης (16/07) στην εκπομπή «Αταίριαστοι» του ΣΚΑΪ και πέρα από τη συζήτηση για τις πολιτικές εξελίξεις οι δύο δημοσιογράφοι θέλησαν να μάθουν νεότερα για την κατάσταση της υγείας της, μετά το ατύχημα που είχε στο πλατό του ΑΝΤ1 τη βραδιά των Ευρωεκλογών.
«Το πόδι είναι μια χαρά. Είμαι στην 6η βδομάδα και, όπως λένε οι γιατροί, είναι και η κρίσιμη εβδομάδα, μην κάνεις καμιά χαζομάρα και σκοντάψεις ή πέσεις», ανέφερε αρχικά η βουλευτής του ΚΚΕ.
«Με πήγε λίγο δύσκολα το τελευταίο διάστημα αλλά τρίτωσε το κακό. Αν σκεφτείς ότι έχω βγάλει όλη την προεκλογική εκστρατεία με δύο μικρά χειρουργεία που είχα κάνει εξαιτίας ενός αποστήματος, μετά ήρθε κι αυτό κι απόσωσε», συμπλήρωσε στη συνέχεια.
«Ξέρεις τι με πείραξε; Το ότι πήγαμε τόσο καλά ως κόμμα που δεν μπόρεσα εκείνο το βράδυ να το γιορτάσω.
Είχα κανονίσει να πάω με κάτι ΚΝίτες κι αντί να το περάσω εκεί το πέρασα στο νοσοκομείο», πρόσθεσεη Λιάνα Κανέλλη.
«Εντάξει, αφού μπήκε το πόδι μου στον γύψο και όχι η χώρα μια χαρά είμαστε», κατέληξε.
Ειδήσεις σήμερα: