«Αφιερώνω το βραβείο αυτό στην υπέροχη ηθοποιό μου, τη Μπράντι», δήλωσε ο Κουέντιν Ταραντίνο παραλαμβάνοντας το Palm Dog Wamiz κατά τη διάρκεια ειδικής τελετής στην παραλία των Καννών.
28/05/2019, 13:03
Βραβείο στις Κάννες για τον σκύλο της ταινίας του Ταραντίνο
H Μπράντι που συνοδεύει τον Μπραντ Πιτ στην ταινία «Once upon a time in Hollywood» του Κουέντιν Ταραντίνο και ερμηνεύει έναν βασικό ρόλο στην πλοκή της ταινίας, βραβεύτηκε με το Palm Dog καλύτερης σκυλίσιας ερμηνείας.
![Φωτογραφία για: Βραβείο στις Κάννες για τον σκύλο της ταινίας του Ταραντίνο 1 ταραντινο1](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2019/05/ταραντινο1.jpg)