Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, η χειροβομβίδα ήταν οξειδωμένη και εντοπίστηκε στον δρόμο, ενώ κλιμάκιο του Στρατού σπεύδει στην περιοχή για να την παραλάβει.
21/09/2019, 10:30
Βρέθηκε χειροβομβίδα δίπλα στο Δημοτικό Γυμναστήριο στο Μενίδι
Χειροβομβίδα εντοπίστηκε στο Μενίδι, στη διασταύρωση των οδών Λιοσίων και Αριστοτέλους, η οποία είναι παρακείμενη στο κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο της περιοχής.
![Φωτογραφία για: Βρέθηκε χειροβομβίδα δίπλα στο Δημοτικό Γυμναστήριο στο Μενίδι 1 grenade 2380418 1280](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2019/09/grenade-2380418_1280.jpg)