Conference League: Μπήκε σε μπελάδες η ΑΕΚ – Η απίθανη Νόα από την Αρμενία την νίκησε με 3-1

Γκολ από τον τερματοφύλακα της Νόα, Τσαντσάρεβιτς, δέχθηκε η ΑΕΚ στο 67ο λεπτό της μεταξύ τους αναμέτρησης για τον γ’ προκριματικό του Conference League.

ΝΟΑ

Η απίθανη Νόα από την Αρμενία νίκησε 3-1 με ανατροπή την ΑΕΚ που ήταν αλλού για αλλού και δέχθηκε γκολ ντροπή από τον αντίπαλο τερματοφύλακα. Η Ένωση ψάχνει τώρα νίκη με τρία γκολ διαφορά στη ρεβάνς.

Μάλιστα στο 67ο λεπτό η Νόα έκανε την ανατροπή κόντρα στην ΑΕΚ με απίστευτο τρόπο. Ο Τσαντσάρεβιτς έκανε το βολέ με τη μπάλα λόγω του αέρα να ξεγελάει τον Θωμά Στρακόσια και να καταλήγει στα δίχτυα της Ένωσης για το 2-1, στην αναμέτρηση για τον γ’ προκριματικό του Conference League.

Ειδήσεις σήμερα:

Ανακοίνωση-καταπέλτης της Διεθνούς Ομοσπονδίας Πυγμαχίας κατά της ΔΟΕ για τη συμμετοχή της Αλγερινής στο Παρίσι!

Ένας άντρας, μα τι άντρας

Η Έλενα Ακρίτα υπερασπίζεται την Ματίνα Παγώνη: «Σεξιστικά και ηλικιοφοβικά σκουπίδια»

Αριάδνη Αδαμοπούλου: Δεν θα αγωνιστεί στον τελικό του επί κοντώ – Ο λόγος

Φεύγουν οι τουρίστες από το Πήλιο

Ο «άρχοντας» του μήκους δεν έμεινε ικανοποιημένος από το χρυσό: «Δεν ήμουνα καλός σήμερα»!

Τεντογλου υποκλιση

Η ειρωνεία είναι ότι ενώ στο μήκος έχει σαρώσει τα μετάλλια, δεν έχει καταρρίψει το…