Μετά την αχαρακτήριστη συμπεριφορά του απέναντι σε υπάλληλο του αεροδρομίου, αλλα και τις καταγγελίες για το πάρτι απευθείας αναθέσεων στο υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης, ο Λευτέρης Αυγενάκης συνεχίζσει να ζεί την κανονικότητα του.
Συγκεκριμένα, σύμφωνα με όσα γράφει το newsbreak.gr, ο πρώην υπουργός, αμέσως μετά την διαγραφή του από την κοινοβουλευτική ομάδα της ΝΔ, βρέθηκε την περασμένη Τρίτη σε μπαρ στο Κολωνάκι όπου ξεσάλωσε με την παρέα του. Μάλιστα γελούσε ακατάπαυστα, έλεγε αστεία και ήθελε να διακηρύξει ότι έχει αφήσει πίσω του τη διαγραφή του από το κόμμα.
θα πείτε είναι κακό; Κακό δεν είναι, αλλά όταν έχεις στην πλάτη σου σοβαρότατες καταγγελίες, τότε το μόνο που κάνεις είναι να αποσυρθείς και να μην προκαλείς. Τώρα ποιος του δίνει αυτή την σιγουριά ότι είναι στο απυρόβλητο; Φυσικά ο ίδιος ο Κυριάκος Μητσοτάκης!
(Φωτό αρχείου)