Άλλαξε γνώμη τελικά η Ελεονώρα Μελέτη και υπέκυψε στις σειρήνες και στις ανάγκες τις σοσιαλμιντιακής προβολής.
Βλέπετε πλέον δεν είναι σελέμπριτι αλλά ευρωβουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία και με ανάρτηση που έκανε στο Instagram, ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους πως έφτιαξε λογαριασμό στο Tik Tok για να στηρίξει αυτή την νέα της ιδιότητα.
Μάλιστα όπως εξήγησε ο συγκεκριμένος λογαριασμός θα είναι αποκλειστικά για θέματα του ευρωκοινοβουλίου, που θα μοιράζεται η ίδια με τον κόσμο… για να μην υπάρξουν τίποτα παρεξηγήσεις.
Έγραψε αναλυτικά η Ελεονώρα Μελέτη
«Σας είχα υποσχεθεί από τη πρώτη στιγμή πως κ αυτό το ταξίδι θα το κάνουμε παρέα όπως ακριβώς έχουμε κάνει κ όλα τα ταξίδια μας αυτά τα 23 χρόνια…Θέλω να είμαστε μαζί κ στο ευρωκοινοβούλιο, να σας πάρω μαζί μου. Για το λόγο αυτό άνοιξα tik tok!
Όσοι με γνωρίζουν προσωπικά ξέρουν ότι όλα αυτά τα χρόνια αντιστεκόμουν σθεναρά στο να ανοίξω λογαριασμό σε αυτή τη πλατφόρμα, όσο κ αν επέμεναν εμπορικοί συνεργάτες μου κ οικείοι. Ωστόσο άλλαξα γνώμη γιατί νιώθω την ανάγκη να σας κάνω συμμέτοχους σε αυτά τα 5 χρόνια της θητείας που ξεκίνησε.
Στο τικ τοκ λοιπόν, στο eleonora.meleti, μπορείτε να βλέπετε όλα όσα έχουν να κάνουν με τη πορεία μας στο ευρωπαϊκό κοινοβούλιο! Εδώ θα συνεχίσουμε να μοιραζόμαστε σκέψεις, εικόνες, ηλιοβασιλέματα, θάλασσα. απόψεις, προσωπικές στιγμές , προτάσεις, κ όλα όσα μοιραζόμαστε τόσα χρόνια…».
Ειδήσεις σήμερα: