Όλα ξεκίνησαν από τον Νίκο Μουτσινά ο οποίος στην εκπομπή του σχολίασε αρνητικά τη συμπεριφορά ρεπόρτερ από την εκπομπή της Κατερίνας Καινούριου.
«Αυτό που η ίδια εκπομπή ρωτάει τη μία για να πάρει απάντηση και μετά από τρία λεπτά γυρνάει και λέει στην άλλη “αυτή είπε αυτό για εσάς”, συγγνώμη αλλά είναι τόσο παλιά τηλεόραση, που είναι πια… εμετός», σημείωσε ο Νίκος Μουτσινάς και φυσικά η απάντηση δεν άργησε να έρθει από την Κατερίνα Καινούριου.
«Μας είπε παλιά τηλεόραση και μου στέλνανε συνέχεια μηνύματα να μου πουν ότι δεν ήταν ωραίο. Όταν κάποιος άνθρωπος με έχει βοηθήσει γιατί εγώ αν δεν ήταν ο Νίκος Μουτσινάς δεν θα ήμουν εδώ σήμερα, τα ξεπερνάω.
Ακόμα και και αν κάτι λίγο με στεναχωρήσει….Παλιά τηλεόραση όμως εδώ, ο Μουτσινάς κάνει την καινούργια», απάντησε σήμερα η Κατερίνα Καινούργιου από τη δική της εκπομπή.
Ανεξαρτήτως ποιος τελικά εκπροσωπεί την παλιά τηλεόραση το σίγουρο είναι πως εδώ έχουμε έναν διαγωνισμό για το ποιος κάνει τη χειρότερη τηλεόραση. Δείτε τα δύο αποσπάσματα:
Και η απάντηση της Κατερίνας Καινούριου: