Στη δημοσίευση ενός άκρως τρυφερού βίντεο προχώρησε η Μαίρη Συνατσάκη για τα γενέθλια της Ολίβιας, όπου μας έδειξε όμορφες στιγμές από τους τελευταίους 12 μήνες.
Ένα από τα σχόλια που ξεχώρισαν ήταν εκείνο που έκανε ο Σπύρος Χατζηαγγελάκης. Ο γνωστός ηθοποιός και φωτογράφος υπήρχε ζευγάρι για χρόνια με την Μαίρη Συνατσάκη και μέχρι σήμερα διατηρούν πολύ καλές σχέσεις.
![Φωτογραφία για: Μαίρη Συνατσάκη: Η τρυφερή ανάρτηση για τα πρώτα γενέθλια της μικρής Ολίβια (Video) 2 instagram](https://cdn.bbmd.gr/media/news/2023/12/06/1498534/instagram.jpg)
Ο Σπύρος Χατζηαγγελάκης σχολίασε την τρυφερή ανάρτηση, βάζοντας τέσσερις κόκκινες καρδιές.
«Με τη Μαίρη Συνατσάκη έχουμε πολύ καλές σχέσεις. Έχουμε μιλήσει με τη Μαίρη, είναι μανούλα τώρα. Τα έχουμε πει μεταξύ μας. Έτσι ήμουν και με τις προηγούμενες σχέσεις μου. Γενικότερα επιδιώκω την επαφή και την επικοινωνία με τους ανθρώπους που με έχουν χαρακτηρίσει ως άνθρωπο και έχω συνδεθεί μαζί τους.
Με ενόχλησε που στην αρχή έλεγαν ότι έγινα γνωστός λόγω της σχέσης μου με τη Μαίρη, το οποίο δεν ήταν και πολύ λάθος. Εγώ κάνω μια πολύ συγκεκριμένη δουλειά. Σε εσάς έγινα γνωστός μέσω της Μαίρης αλλά μάλλον φυσιολογικό ήταν αυτό για εσάς, από τη πλευρά μου δεν ήταν» είχε εξομολογηθεί ο ηθοποιός για τη σχέση του με την Μαίρη Συνατσάκη.