Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε χθες στο «The 2Night Show» τον Κυριάκο Μητσοτάκη σε μια συζήτηση με σκληρό, απολιτίκ και lifestyle περιεχόμενο.
Ο πρωθυπουργός ανάμεσα στα ντολμαδάκια, τις σειρές που βλέπει στο Νetflix και τόσα άλλα «χαρούμενα» αποκάλυψε και τον θαυμασμό που τρέφει για τον Δημήτρη Κουτσούμπα τον οποίο μάλιστα αποκάλεσε και φίλο. Φυσικά αφού χθες ο Μητσοτάκης ήταν αποφασισμένος να παραστήσει τον φιλοκομμουνιστή δεν παρέλειψε να οικειοποιηθεί και την εμβληματικά ατάκα του γγ του ΚΚΕ… «αλλά αυτοί είστε!»
«Διασκεδάζω πολύ ειδικά με ορισμένα βίντεο, από το Luben για τον κ. Κουτσούμπα. Το λέει και η κόρη μου η Δάφνη συνέχεια. Μπαίνω στο σπίτι και μου λέει… “Αυτοί είστε”», δήλωσε χαρακτηριστικά ο Κ. Μητσοτάκης.