Πρεμιέρα έκαναν χθες οι Ράδιο Αρβύλα που επέστρεψαν με τη πετυχημένη συνταγή σάτιρας και με ένα νέο δίλημμα για το τηλεοπτικό κοινό.
Με αφορμή την πρόσφατη προκλητική δήλωση του Μπάμπη Παπαδημητρίου που είχε θέσει το ζήτημα… «Μητσοτάκης ή Χάος;», ο Αντώνης Κανάκης και η υπόλοιπη παρέα έβαλαν το αντίστοιχο ερώτημα στο καθιερωμένο γκάλοπ που κάνουν σε κάθε τους εκπομπή.
Μητσοτάκης ή Χάος το ερώτημα και το κοινό απάντησε με το συντριπτικό 86%… χάος φυσικά!
Στη χθεσινή τους επιστροφή οι Ράδιο Αρβύλα κατάφεραν να μονοπωλήσουν το τηλεοπτικό ενδιαφέρον και να σημειώσουν υψηλά νούμερα τηλεθέασης. Στο δυναμικό κοινό οι Ράδιο Αρβύλα σημείωσαν 19,7% κατακτώντας την πρώτη θέση.