Αποστομωτική ήταν η απάντηση που έδωσε η Μαίρη Συνατσάκη σε μια απογοητευμένη φαν της όταν αποφάσισε να της ασκήσει κριτική που άλλαξε στάση ζωής από την περίοδο που έφερε στη ζωή το 8 μηνών παιδί της.
Αναλυτικότερα, η γνωστή influencer και επιχειρηματίας Μαίρη Συνατσάκη, έκανε μια ανάρτηση στην οποία δείχνει το πώς γιόρτασε την ονομαστική της γιορτή μαζί με την μικρή Ολίβια.
Παρόλο που έκανε μια άκρως ανάλαφρη ανάρτηση, η Συνατσάκη έλαβε ένα κακόβουλο μήνυμα που της ασκούσε κριτική για το πως «άλλαξε».
«Εύχομαι να επανέλθεις στη Μαίρη, το άικον που όλοι αγαπήσαμε. Εύλογες απορίες όταν λες ότι σου αρέσει να βάζεις σκούπα Δεκαπενταύγουστο. Εσύ που έκανες μπαζάρ τα ρούχα σου για καλό σκοπό, εσύ που έκανες ταξίδια, εσύ που ντυνόσουν όμορφα, εσύ που είχες κοινωνική ζωή. Αν εσύ κάνοντας παιδί έγινες έτσι, τότε τι να πουν οι άλλες οι καψερές”, της έγραψε χαρακτηριστικά.
Η Μαίρη Συνατσάκη αποφάσισε να «μοιραστεί» το μήνυμα και το συμπεριέλαβε σε μια ανάρτηση με φωτογραφίες που δείχνουν την ίδια και την κόρη της αγκαλιά, ενώ ανάμεσα στα “ευχαριστώ” για τις ευχές που έλαβε, υπήρχε και μια απάντηση για την εν λόγω κυρία.
Η ανάρτηση – απάντηση της Μαίρης Συναντσάκη στη φαν της
«Με γεμίσατε ευχές έναν ακόμη Δεκαπενταύγουστο και σχεδόν κάθε χρόνο σας ευχαριστώ γι αυτές από έναν προορισμό διακοπών. Φέτος έχει μπαλκονάδα, Αθήνα, εκείνη, το ηλιοβασίλεμα σταθερά. Μου έστειλε εχθές μια κυρία μια σειρά από μηνύματα, να μου ευχηθεί μια ημέρα νωρίτερα της γιορτής μου να επανέλθω γρήγορα στη Μαίρη το άϊκον που έκανε ταξίδια και ντυνόταν όμορφα. Βάζω αυτήν την ευχή σε ένα χαρτάκι, το κόβω κομματάκια, τα πετάω από το μπαλκόνι, να τα πάρει όλα ο αέρας. Καμία επιστροφή. Μόνο αλλαγή. Κανένα άικον. Μόνο φόρμες και σουτιέν για όσο νιώθω άνετα με δαύτα. Εγώ που έκανα παιδί και έγινα «έτσι» μαζί με όποια άλλη «καψερή» εκεί έξω, σας εύχομαι αγάπη και αποδοχή. Η ζωή είναι ένα θαύμα».
View this post on Instagram