Υπάρχουν δύο τρόποι για να συμμετέχετε στην ψηφοφορία που ξεκίνησε σήμερα και να ψηφίσετε τον Αντετοκούνμπο. Ο πρώτος είναι να γράψετε το όνομα Giannis Antetokounmpo στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να το συνοδεύσετε με το hashtag #NBAVote. Ο δεύτερος (και ευκολότερος) είναι να μπείτε ΕΔΩ και να καταχωρήσετε την ψήφο σας.
25/12/2016, 18:18
Να πως θα στείλουμε τον Αντεντοκούνμπο στο All Star Game του ΝΒΑ
Θέλετε κι εσείς να δείτε τον Γιάννη Αντετοκούνμπο στη βασική πεντάδα της Ανατολής στο All Star Game του ΝΒΑ; Αν ναι δεν έχετε παρά να τον ψηφίσετε, ώστε να γίνει ο πρώτος έλληνας παίκτης που θα συμμετάσχει στο κορυφαίο σόου του σπουδαιότερου πρωταθλήματος μπάσκετ του πλανήτη.
![Φωτογραφία για: Να πως θα στείλουμε τον Αντεντοκούνμπο στο All Star Game του ΝΒΑ 1 58600dc11dc524c9648b4688](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2016/12/58600dc11dc524c9648b4688.jpeg)