Αντί να τη στείλει στα περιστέρια, την έστειλε στο γλάρο! Ο λόγος γίνεται για τον αμυντικό της Χιμπέρνιαν, Κάλουμ Μπουθ, ο οποίος στην προσπάθειά του να διώξει τη μπάλα από την περιοχή του στο φιλικό παιχνίδι με την Ντάνφερμλιν «σημάδεψε» διερχόμενο γλάρο, η τύχη του οποίου αγνοείται…
20/07/2014, 13:02
Ο ποδοσφαιριστής που δεν την πέταξε στα περιστέρια, αλλά στο γλάρο! (βίντεο)
Αντί να τη στείλει στα περιστέρια, την έστειλε στο γλάρο! Ο λόγος γίνεται για τον αμυντικό της Χιμπέρνιαν, Κάλουμ Μπουθ,…
![Φωτογραφία για: Ο ποδοσφαιριστής που δεν την πέταξε στα περιστέρια, αλλά στο γλάρο! (βίντεο) 1 callumbooth](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2014/07/callumbooth.jpg)