Η πρώτη αντίδραση για την επανεμφάνιση Χριστόδουλου Ξηρού ήρθε απο τον ΣΥΡΙΖΑ και τον βουλευτή Δημήτρη Παπαδημούλη ο οποίος σε σχόλιο του στη σελίδα του στο Facebook, έγραψε: “Η δήλωση του Χρ.Ξηρού και η τρομοκρατία, όχι μόνο δεν φοβίζουν το “σύστημα”, αλλά διευκολύνουν την τρομολαγνεία και τον κρατικό αυταρχισμό”.
20/01/2014, 13:20
Πώς σχολίασε ο Δημήτρης Παπαδημούλης το μήνυμα Ξηρού
Η πρώτη αντίδραση για την επανεμφάνιση Χριστόδουλου Ξηρού ήρθε απο τον ΣΥΡΙΖΑ και τον βουλευτή Δημήτρη Παπαδημούλη ο οποίος σε…
![Φωτογραφία για: Πώς σχολίασε ο Δημήτρης Παπαδημούλης το μήνυμα Ξηρού 1 papadimoulis 5](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2014/01/papadimoulis_5-1296x864.jpg)