Λίγο από παράσταση στο Δελφινάριο, λίγο από στρέιτ πράιντ, πάντως σίγουρα στην χθεσινή τελευταία προεκλογική ομιλία του Κυριάκου Μητσοτάκη στο Σύνταγμα, έγινε η αντεπίθεση της αισθητικής από τα κορίτσια της ΟΝΝΕΔ, καθώς ακολουθούν πιστές το δόγμα και τις «αρχές» της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ
Το σόου…εκτός από εκείνο που επικοινωνιακά έκανε ο πρόεδρος της ΝΔ, έδωσαν και τα κορίτσια της ΟΝΝΕΔ, που πέρασαν το Σύνταγμα πασαρέλα, και φυσικά έγινε πρώτη είδηση στα φιλοκυβερνητικά site, με πρώτο τον Skai που φυσικά και δεν τον ενδιέφερε να προβάλει ότι πήραν σηκωτή την επιζήσασα των Τεμπών, Ευδοκία Τσαγκλή, σε ομιλία του προέδρου της ΝΔ στην Θεσσαλονίκη!
Το μόνο που βγαίνει ως είδηση ότι ξέρουμε το τι θα επακολουθήσει επαύριον αν βγει τελικά κυβέρνηση η Νέα Δημοκρατία. Έπαρση αλαζονείας , «Party Μωρή Αρρωστη…» και σύνθημα γελάμε στο παρόν και σκύβουμε στο μέλλον. Mάλλον αυτή είναι η θέση της γυναίκας για τους «άριστους»
Εκτός από την αριστερά παλεύει και η ΟΝΝΕΔ, τι νομίζατε. Στο #Συνταγμα, για το Σύνταγμα. Αν βγει ο #Μητσοτακης έρχονται μέρες πολιτισμού😎#ΜΜΕ_ξεφτιλες#Εκλογες25Ιουνιου pic.twitter.com/kK60876x9Y
— Themistoklis Zafeiriou (@temiszafiriou) June 23, 2023
ΟΝΝΕΔ. Σόου.
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 pic.twitter.com/VZC9OoY7UB— Μόνο Ψέματα (@monopsemata) June 24, 2023