Επειδή οι καιροί είναι πονηροί και το πανάκριβο σάιτ της Βουλής των Ελλήνων δεν υποστηρίζει τις νέες τεχνολογικές εφαρμογές διαφάνειας και ελέγχου από όλους τους πολίτες με ένα κλικ, θεωρήσαμε σκόπιμο να αναδημοσιεύσουμε και εμείς τα περιουσιακά στοιχεία των βουλευτών σε περίπτωση που τα ψάχνετε και δεν τα βρίσκετε…
10/03/2012, 10:21
"Πόθεν έσχες" βουλευτών:Μας συγχωρείτε, προέκυψε κάποιο τεχνικό σφάλμα
Επειδή οι καιροί είναι πονηροί και το πανάκριβο σάιτ της Βουλής των Ελλήνων δεν υποστηρίζει τις νέες τεχνολογικές εφαρμογές διαφάνειας…