Όλα τα είχε το classico: πέναλτι, αποβολές, μα πάνω απ’ όλα γκολ και θέαμα. Η Μπαρτσελόνα νίκησε 4-3 με χατ-τρικ του Μέσι και ένα ακόμη του Ινιέστα. Η Ρεάλ προηγήθηκε δύο φορές, αλλά έχασε με αποβολή τον Σέρχιο Ράμος και την ευκαιρία να ξεφύγει από την “αιώνια” αντίπαλό της που παραμένει ζωντανή.
23/03/2014, 22:08
Ρεάλ Μαδρίτης- Μπαρτσελόνα 3-4
Όλα τα είχε το classico: πέναλτι, αποβολές, μα πάνω απ’ όλα γκολ και θέαμα. Η Μπαρτσελόνα νίκησε 4-3 με χατ-τρικ…
![Φωτογραφία για: Ρεάλ Μαδρίτης- Μπαρτσελόνα 3-4 1 barcelona 0](https://www.koutipandoras.gr/wp-content/uploads/2014/03/barcelona_0.jpg)